מנעולן

מנעולן הוא מקצוע שבוודאי לא ידורג גבוה בסולם ההעדפות של ילדים שיישאלו מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים מסתבר שכוכבי קולנוע או שחקני כדורגל הם קצת יותר זוהרים מאשר מנעולנים לפחות בעיני הילדים.

אולם אם מישהו מהם יתקע חלילה בבית שמנגנון הנעילה בו התקלקל וכל דייריו כלואים בו או אם לחלופין ייפרץ חלילה בית הוריהם.

הם בוודאי יקדמו את המקצוע מנעולן בדירוג המקצועות והעיסוקים המבוקשים.

מנעולן בשטח מוריד את המתח הוא מפיג חששות ומרגיע. בכל מקרה שבו הם ידרשו, מנעולנים מקצועיים יפעלו לפתרון כל בעיה שתיווצר בקשר לאבטחת מקום המגורים שלכם.מנעולן טוב לא רק יבצע עבורכם עבודות טכניות אלא גם ידע להמליץ לכם על חוסנם של מנגנוני נעילה ועל יעילותם,והוא יוכל לתת לכם מידע שיאפשר לכם בחירה נבונה ומושכלת של סוג המנעול האופטימלי עבורכם.אבל גם המנעולן הטוב ביותר אשר ימליץ לכם על מנגנון הנעילה האפקטיבי ביותר,תמיד ימליץ לכם לא להשאיר חפצי ערך בלתי מוגנים בדירה וייתן לכם עצות כיצד להחביא אותם גם במקרה חלילה והדירה תיפרץ. מנעולן הוא מקצוע מכובד ואחראי,

כיום חלק מהמנעולנים בארץ רשומים בארגון המנעולנים אשר מקבל לשירותיו רק מנעולנים מוסמכים ובעלי תעודת העדר רישום פלילי מהמשטרה.

תמיד כדאי שמספר הטלפון של המנעולן שאתו אתם עובדים יהיה זמין עבורכם לכל מקרה בו אתם עלולים/עשויים להזדקק לשירותיו.

המנעולנים הטובים שאיתם תעבדו ותצרו יחסי אמון ימליצו לכם על המוצרים הטובים והמשתלמים ביותר עבורכם.הרגשת הביטחון והרוגע אשר תקבלו כתוצאה מהידיעה שבטחון ביתכם מופקד בידיים טובות,ידיו של מנעולן אשר עליו אתם סומכים,תשרה עליכם שלוות נפש ורגיעה אשר תעזור לכם לתפקד ולעבוד במתחם ביתכם ולשמור על היקר לכם.המנעולן כסוכן חרש אשר רק אתם והוא יודעים על ביקורו יבצע את הטעון תיקון ויעלם כלעומת שבא מבלי להשאיר עקבות.כחלק ממשפחת המנעולנים הרחבה המנעולן שלכם ייצג את מקצועו בכבוד ובדיסקרטיות וללא משיכת תשומת לב מיותרת.

לסיכום יש לנו רק עוד עצה אחת קטנה עבורכם, כאשר אתם מדברים עם המנעולן שלכם בפעם הבאה  אל תשכחו לשאול אותו על "מרתוק" ותשמעו היטב מה הוא יאמר לכם. ליתר ביטחון ואמינות בידקו איתו אם הוא עצמו מוכר ומתקין מנעולי מרתוק שאם לא הוא עשוי לתת תשובה לא אובייקטיבית.